Fórum
Nebojte se a zanechte v tomto fóru vzkaz pro ostatní...
#290 | 3.8.2011 22:49 | extra
#289 | 3.8.2011 22:15 | Matej
#288 | 1.8.2011 22:18 | Meresjev
#287 | 1.8.2011 21:46 | extra
#286 | 27.7.2011 19:28 | MachyWp | MachyWp@seznam.cz
#285 | 27.7.2011 19:09 | MachyWp | MachyWp@seznam.cz
#284 | 27.7.2011 07:55 | Matej
#283 | 26.7.2011 21:19 | extra
#282 | 24.7.2011 13:55 | Kraken
#281 | 23.7.2011 20:39 | MachyWp | MachyWp@seznam.cz
#280 | 21.7.2011 21:25 | Meresjev
#279 | 21.7.2011 17:18 | extra
#278 | 21.7.2011 15:55 | Meresjev
#277 | 21.7.2011 14:49 | Meresjev
#276 | 16.7.2011 11:53 | MachyWp | MachyWp@seznam.cz
#275 | 16.7.2011 11:31 | Meresjev
#274 | 13.7.2011 21:56 | Ještěr
#273 | 11.7.2011 23:08 | Meresjev
#272 | 11.7.2011 21:07 | rotor
#271 | 8.7.2011 17:40 | Meresjev




jo start jakž takž dobrý i v tý vysoký trávě polítání taky dobrý ale ten fofr na přistání eště že mě neviděl Vašek Balík to by byl lepák





Můj první let a moc se mi to libilo
to byla drobná kosmetická úprava a tvoje ruce nemaj chybu.