Fórum
Nebojte se a zanechte v tomto fóru vzkaz pro ostatní...
#603 | 4.7.2012 21:25 | ratedo
#602 | 4.7.2012 12:00 | Meresjev
#601 | 4.7.2012 11:45 | extra
#600 | 3.7.2012 21:05 | mára
#599 | 3.7.2012 15:27 | Matěj
#598 | 3.7.2012 15:20 | extra
#597 | 3.7.2012 15:10 | Matej
#596 | 3.7.2012 14:40 | Meresjev
#595 | 3.7.2012 13:00 | extra
#594 | 2.7.2012 21:44 | kraken
#593 | 2.7.2012 19:39 | Matěj
#592 | 2.7.2012 13:50 | Meresjev
#591 | 2.7.2012 09:57 | extra
#590 | 2.7.2012 02:18 | Matěj
#589 | 1.7.2012 20:52 | Meresjev
#588 | 1.7.2012 20:45 | mára
#587 | 1.7.2012 19:38 | kraken
#586 | 28.6.2012 19:03 | Milan | panzer.model.club@email.cz
#585 | 28.6.2012 10:45 | extra
#584 | 27.6.2012 22:15 | Krupička




Ale jinak ty velikáni myslím ty éra skoro by šli řídit rádiem pěkně to tam rolovali
. Každý z Vás tam fotky může vkládat, stačí se zaptat na heslo...
ale jinak pěkný vono, celkově všechny akce letos vydařený hlavně nám přálo počasí.Jo akorát nějak chybí podvodní brouček a já se tak snažil

, děkan moc za pozvání samosebou i Zitě, fajn akce, nálada a všechno co k tomu patří. Nesmím opomenout Vaška Řípu, který v neděli Liborovi prohnal poprvé F3A Obsessiona,řeknu Vám pěkný éro a aby toho nebylo málo, tak mě ještě Sundowra