Fórum
Nebojte se a zanechte v tomto fóru vzkaz pro ostatní...
#1188 | 18.12.2013 07:41 | igor
#1187 | 15.12.2013 17:29 | Stonožka | ploc.t@seznam.cz
#1186 | 14.12.2013 17:10 | Igor | vyznal@seznam.cz
#1185 | 6.12.2013 09:38 | kraken
#1184 | 5.12.2013 21:18 | Meresjev
#1183 | 5.12.2013 11:56 | matéj
#1182 | 4.12.2013 18:02 | Meresjev
#1181 | 4.12.2013 16:03 | extra
#1180 | 4.12.2013 12:36 | Meresjev
#1179 | 4.12.2013 11:36 | extra
#1178 | 3.12.2013 20:03 | Meresjev
#1177 | 3.12.2013 11:37 | kraken
#1176 | 2.12.2013 20:40 | konas5
#1175 | 2.12.2013 20:34 | Meresjev
#1174 | 2.12.2013 20:26 | konas | konas5.p@centrum.cz
#1173 | 2.12.2013 20:12 | extra
#1172 | 2.12.2013 20:00 | extra
#1171 | 2.12.2013 19:52 | extra
#1170 | 27.11.2013 21:33 | Meresjev
#1169 | 22.11.2013 11:51 | extra



Když jsem to já hrál poprvé tak jsem byl v pohodě. No a na posezení to bude podruhé.
a ten bowling sem v životě nehrál ale zase vim že kdo to nehraje tak se druhej den nehne takže neboj já se budu věnovat jinýmu sportu ten trénuju každej tejden 
ale oni to nenapsali sem.Tak kolegové snad nás tam nebude tak málo?

Zero už je pryč, měl jsem ho slíbený, ale prodal ho za víc.Škoda.
Už se ale teším na Katanu.
ale neboj vlka nic já sem taky dneska prohnal Booma a Capíčka jak bysmet.Bylo nádherně a teď jsem skončil na půdě už se to začíná rýsovat ten hangárodílnospálňa